Website voor een interim manager in logistiek en operations

Homepagina van ViMORE Consulting: interim management en operationele ondersteuning voor KMO's
Logo van ViMORE Consulting

Over ViMORE Consulting

16 dagen

Van akkoord tot live

8 dagen

Tot het eerste ontwerp

ViMORE Consulting is het consultancybureau van Vincent Moreno: interim management en operationele ondersteuning voor Belgische KMO’s die logistiek en operations op de rails willen krijgen. Vincent werkte in elke schakel van de logistieke keten, bij onder meer Agfa, Tech Data, GLS Belgium en DHL. Hij stapt in als interim managing director of versterkt een bestaand operationeel team.
Vincent kwam dit jaar mee aan het roer bij Jobitex, waarvoor wij de webshop bouwden en de online marketing verzorgen. Wat hij daar zag, wilde hij ook voor zijn eigen consultancy. Acht dagen na het akkoord lag er een eerste ontwerp, een week later stond de site live op zijn eigen domein.

Wat we deden voor ViMORE Consulting

Een consultant die je in één zin begrijpt

Interim management is moeilijk uit te leggen aan wie er nog nooit mee werkte. Daarom zegt de homepagina in één zin wat Vincent doet en voor wie: rust in de operatie en grip op de groei, voor KMO’s die tijdelijk een ervaren manager nodig hebben. De hele site is één pagina met een menu dat naar elke sectie springt, zodat een zaakvoerder in een paar minuten weet of Vincent de juiste persoon is. De kleur van zijn logo trokken we door in de hele site.

Drie manieren om in te stappen

Niet elk bedrijf heeft een interim directeur nodig. De diensten staan daarom naast elkaar als drie instapniveaus: de leiding tijdelijk overnemen, een bestaande operations manager versterken, of de logistiek doorlichten met een concreet actieplan. Elke dienst vertrekt vanuit een situatie die een zaakvoerder herkent, zoals transportkosten die uit de hand lopen of een magazijn dat niet meegroeit met de volumes.

Het track record als bewijs

Bij een interim manager koop je in de eerste plaats ervaring. Vincents loopbaan bij Jobitex, Agfa, Dynalogic, Tech Data, GLS Belgium en DHL staat in een uitklapbare lijst naast zijn portret. Wie wil, leest per bedrijf wat hij er deed, zonder dat de pagina verandert in een lang cv.

Businessfoto’s zonder fotoshoot

Vincent bezorgde ons een paar foto’s van zichzelf. Op basis daarvan maakten we, met zijn akkoord, met AI een reeks businessfoto’s in kantoor- en vergadersituaties. Zo oogt de site professioneel en persoonlijk zonder dat er een fotoshoot moest worden ingepland. Ernaast somt de sectie Voor wie de situaties op waarin hij het verschil maakt, van een groeifase tot een overname of herstructurering.

Elke samenwerking begint met een intakegesprek

Vincents trajecten starten altijd met een open gesprek, en de site volgt dat ritme. De knoppen leiden naar één formulier om een intakegesprek te plannen, met telefoon, e-mail en adres ernaast. Na de eerste feedbackronde voegden we op zijn vraag het adres en icoontjes voor LinkedIn, Facebook en Instagram toe. Een reactie van Jobitex vlak boven het formulier geeft bezoekers meteen een referentie.

Mijn nieuwe website ziet er heel goed uit. Ik had er eigenlijk weinig aan toe te voegen en ben zeer tevreden over het resultaat.

Vincent Moreno

ViMORE Consulting

Meer projecten.

Alle cases →
Hof van Beatrijs logo

Online marketing · Website

Homepagina van feestzaal Hof van Beatrijs in Lier, gebouwd door Kreatix

Hof van Beatrijs

Website en campagnes voor deze feestzaal in Lier

68Leads per maand54%Meer bezoekers

Lees de case →

Lees de case →
Logo Tryve

Online marketing · Website

Homepage van tryve.com, monday.com Platinum Partner

Tryve

Meertalige website voor deze monday.com Platinum Partner

63B2B-leads per maand2,60%Conversie percentage

Lees de case →

Lees de case →
Logo Megableu

Website · Webshop

Homepage van megableu.eu met de banner voor partyspellen

Megableu

Nieuwe website voor een uitgever van gezelschapsspellen

74Spellen met een eigen productpagina47Spelregels om meteen te downloaden

Lees de case →

Lees de case →

5,0 uit 52 reviews op Google

Net als ViMORE Consulting online scoren?

Geen verplichtingen. Gewoon een gesprek om te kijken of er een klik is en wat de mogelijkheden zijn.

Een vrijblijvend gesprek, op kantoor of via videocall

Een vaste prijs vooraf, geen verrassingen achteraf

Jij vertelt, wij schrijven de teksten

Oliver Op de Beeck, zaakvoerder van Kreatix

Oliver Op de BeeckZaakvoerder Kreatix

“Ik lees elke aanvraag zelf en neem binnen 24 uur contact met je op.”

Liever direct? [email protected] · +32 472 49 37 37

Vertel ons over je project

Een paar zinnen volstaan. De rest bespreken we samen.

Vul je naam in.

Vul een geldig e-mailadres in, bv. [email protected].

Vul je nummer in, dan kunnen we je bellen.

Vertel kort waarmee we je kunnen helpen.

Je aanvraag is binnen.

Bedankt. Zo gaat het nu verder:

1

Oliver leest je aanvraagElke aanvraag komt bij hem terecht.

2

Je hoort binnen 24 uur van onsSoms bellen we je meteen terug.

3

Een vrijblijvend gesprekOp kantoor in Ranst of via videocall.

Bekijk intussen onze cases →